CRACOW COVER BAND
vintage and modern

Cracow Cover Band to zawodowi muzycy estradowi, od lat serwującyidealną mieszanką wyjątkowych aranżacji oraz porywającej sztuki improwizatorskiej. Duża wszechstronność oraz bogaty repertuar sprawia, iż CCB znakomicie sprawdza sie na imprezach tematycznych RETRO, oraz w stylu nowoczesnym.

MAKS BAND


Maks Band to oferta dla tych, który oprócz wyśmienitej muzyki i różnorodnego repertuaru cenią sobie bogate brzmienie oraz koncertową oprawę wizualną. To wyśmienita fuzja energii, talentu i doświadczenia – idealny wybór na eventy, bankiety, wesela, koncerty, bale oraz imprezy prytwatne wszelkiego typu.

 

SWING AFFAIRE

Repertuar zespołu tworzą standardy muzyki pop i soft-jazzowej w ciekawych aranżacjach. Projekt smiało łączy ze sobą różne stylistyki muzyczne tworząc nową jakość. Proponowany program wypełniony jest feerią barw, zmiennością klimatu, nastrojem i wyczuciem. Dynamiczny skład śmiało emanuje ekspresją, wigorem i z pewnością nie pozwoli słuchaczowi na choć chwilę nieuwagi.

SWING AFFAIRE - PROGRAM ŚWIĄTECZNY

 
Najpopularniejsze polskie i zagraniczne przeboje bożonarodzeniowe w nietuzinkowych jazzowych, popowych, a także latynoskich aranżacjach. W repertuarze zagościły zarówno piękne polskie kolędy, jak również pastorałki oraz światowe hity. Swing Affaire w Programie Świątecznym to cudowna, nastrojowa propozycja łącząca słodkie dźwięki z chwilą zadumy, radości i wytchnienia. 

SMOOTH NIGHT TRIO

To akustyczne trio idealnie sprawdza się jako delikatny akcent muzyczny umilający wieczór. W repertuarze odnajdziemy nie tylko klimatyczne bossa novy, lecz również lekkie utwory popowe oraz swingowe z repertuaru największych gwiazd!
Impresariat Eventowy Jazzy, tel. +48 504 031 125, e-mail: jazzyimpresariat@gmail.com