SWING AFFAIRE - to znakomita mieszanka w stylach Pop, Swing i Bossa Nowa. Idealna propozycja na ekskluzywny bankiet, spotkanie bussinesowe lub nastrojowy koncert.   

Projekt p
owstał w kwietniu 2004 roku składając swój repertuar z wyjątkowych standardów muzyki popularnej w ciekawych i nietuzinkowych aranżacjach. Prezentowana muzyka wypełniona jest feerią barw, zmiennością klimatu, nastrojem i wyczuciem. Młody, dynamiczny skład śmiało emanuje ekspresją, wigorem i z pewnością nie pozwoli słuchaczowi na choć chwilę nieuwagi.

Od premierowego koncertu, który odbył się w czerwcu 2004r w Teatrze Groteska, zespół wystąpił na kilkudziesięciu koncertach w Krakowie m.in. w Piwnicy Loch Camelot, na Zamku w Niepołomicach, na Rynku w Krakowie i Bochni, scenie PWST, w Radiu Kraków, Piosenkarni Anny Treter, w Mile Stone Jazz Club Hotelu Qubus oraz na licznych imprezach prywatnych i charytatywnych. W roku 2008-2010 zespół zagrał koncerty m. in. w Fantasy Park Kraków, Galerii Krakowskiej oraz na uroczystej Gali Plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza 2008 z udziałem prezydenta Jacka Majchrowskiego, wiceministra infrastruktury oraz najważniejszych przedstawicieli europejskiej branży lotniczej.


Impresariat Eventowy Jazzy, tel. +48 504 031 125, e-mail: jazzyimpresariat@gmail.com