KAROLINA LESZKO

EMOCJONALNA, PEŁNA PASJI, O KRYSTALICZNYM, CZARUJĄCYM GŁOSIE.

Bezlitośnie wciąga słuchacza, zachwyca i nie pozwoli na choćby chwilę nieuwagi. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach oraz finalistką programów „The Voice of Poland” (pod okiem Kayah i Andrzeja Piasecznego) i „Must Be The Music”. Oprócz talent show, festiwali i konkursów, których jest laureatką, często uczestniczy w prestiżowych projektach o różnorakiej stylistyce: „Michael Jackson Symfonicznie”, „Whitney Houston Symfonicznie” - z Modern Symphony Orchestra, „Frank Sinatra Symfonicznie”, „Abba Symfonicznie” - z Royal Symphony Orchestra, „Szukam Was” - z Polską Symfoniczną Orkiestrą Filmową. W 2017 roku wystąpiła ze swoim singlem "Oboje wiemy" w koncercie DEBIUTY podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Bezbłędnie porusza się w różnych gatunkach muzycznych najczęściej wykonując pop, soul, muzykę francuską i norweską oraz różne odmiany jazzu.

AZZJA

ENERGETYCZNA – SZALONA - ZJAWISKOWA

AZZJA jest wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką aktywnie działającą na krakowskiej scenie muzycznej. Szerszej publiczności dała poznać się jako uczestniczka programów typu TV-SHOW: The Voice of Poland (edycja 2017, w drużynie Marii Sadowskiej), Must Be The Music oraz X Factor. Energetyczna, szalona i zjawiskowa – najchętniej obraca się w klimatach pop, r’n’b oraz funk. Znakomicie odnajduje się również w nastrojowych balladach oraz utworach lekko jazzujących. Na co dzień współpracuje z różnymi artystami realizując się w studio oraz na dużych scenach.

DJ Negro Live Act


Solidna dawka największych tanecznych hitów połączona ze słodkim brzmieniem saksofonu. To żywiołowe Live Act to nie tylko muzyka - to także taniec, show oraz interaktywna zabawa z publicznością! Gwarancja znakomitej imprezy na wyciągnięcie ręki – DJ, SAX, światło + dźwięk!

KRIS CHLIPAŁAMłody, utalentowany saksofonista, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale jazzowym. Gra na saksofonach altowym i sopranowym. Znakomicie czując się w klimatach smooth-jazz, pop, funky oraz gospel ma na swoim koncie współpracę z wieloma znakomitościami młodej sceny rozrywkowej. Jego główną inspiracją jest gra i brzmienie jednego z najwybitniejszych saksofonistów w historii - Davida Sanborna.
Impresariat Eventowy Jazzy, tel. +48 504 031 125, e-mail: jazzyimpresariat@gmail.com