DAVE NILAYA
The best World and Italian hits!
Gorący, włoski temperament w najlepszym wydaniu!
Pasja, energia, charyzma i talent - wyjątkowe muzyczne SHOW łączące pokolenia!

Najwspanialsze włoskie hity oraz energetyczna dawka światowych przebojów w wykonaniu 
zjawiskowego Artysty prosto ze słonecznej Italii!

Dave Nilaya
 to pochodzący z Wenecji wokalista, kompozytor i tekściarz. 
Swoją działalność muzyczną rozpoczął w 2005 roku, zakładając międzynarodowy projekt z muzykami z Włoch, Szwajcarii i Senegalu. Ich wspólna praca zaowocowała nagraniem dwóch albumów - "Wood'n'Steel" (2005) oraz "Ex Terra" (2009).

Muzyka, którą tworzy Dave, jest połączeniem różnych gatunków muzycznych syntezując rock, pop, funky i brzmienia elektroniczne.

Od początku sowjej działalności w Polsce Dave wystąpił na podan 300 koncertach uświetniając wiele prestiżowych imprez, takich jak: dni miast, obchody świąt państwowych, festiwale oraz koncerty dla fundacji, instytucji oraz firm.


Jego urzekający głos i magnetyczna osobowość zostały docenione nie tylko na wielu polskich scenach, lecz również zdobyły uznanie w programach radiowych i telewizyjnych, owocując serią energetycznych występów estradowych z repertuarem włoskim i angielskim w programie TVP1 - "JAKA TO MELODIA?".
NAJWIĘKSZE WŁOSKIE PRZEBOJE
THE BEST WORLD MUSIC

DAVE NILAYA CONEXUS

Projekt powstał z inicjatywy włoskiego wokalisty i kompozytora - Dave'a Nilayi. Dave zaprosił do zespołu znanych krakowskich muzyków, tworząc oryginalną i ciekawą fuzję. Zespół prezentuje autorskie utwory autorskie będące mieszanką electro-prog-rocka, popu, funky oraz ethno. 

DAVE NILAYA TRIO

Oryginalna brzmieniowo i instrumentalnie włosko-polska formacja, która zabiera słuchacza w muzyczną podróż dokoła świata.

Artyści tworzą ciekawą i dynamiczną fuzję rocka, popu i world music, inspirowaną elementami brzmień argentyńskich, hiszpańskich i irlandzkich. Jest to unikatowe połączenie wokalu, skrzypiec i gitary tworzące barwny i energetyczny spektakl muzyczny.
DAVE NILAYA DUET
(DJ / GITARA / PIANO)
Duet  to idealna propozycja oprawy muzycznej kameralnych koncertów, imprez  i różnego rodzaju eventów.
 
Artyści oferują bogaty program muzyczny zawierający najpiękniejsze przeboje muzyki rozrywkowej, w skład, której wchodzą utwory z różnych gatunków muzycznych takich jak: pop, rock, funky, dance, swing i latin.


Dave Nilaya Duet to nastrojowy recital akustyczny (gitara/piano) lub energetyczna mieszanka wybuchowa porywająca do tańca najbardziej opornych uczestników (DJ)
Impresariat Eventowy Jazzy, tel. +48 504 031 125, e-mail: jazzyimpresariat@gmail.com