Dave Nilaya to utalentowany włoski wokalista, kompozytor i autor tekstów. Na swoim koncie ma dwie autorskie płyty oraz setki koncertów zagranych w różnych miejscach Europy. Od 2010 współpracuje z czołówką krakowskich muzyków tworząc wile ciekawych projektów o różnorodnym charakterze.

Repertuar zespołu tworzą utwory autorskie Dave'a, największe włoskie przeboje oraz covery hitów muzyki popularnej w nowych, zaskakujących aranżacjach. Dave Nilaya Trio to oryginalna brzmieniowo, włosko-polska formacja muzyczna, grająca ciekawą i dynamiczną fuzję rocka, popu i ethno.

Muzycy łączą brzmienie skrzypiec, gitary i wokalu tworząc barwny i energetyczny spektakl muzyczny, inspirowany elementami brzmień argentyńskich, irlandzkich i hiszpańskich.


Dominik Bieńczycki to jeden z czołowych współczesnych skrzypków jazzowych w Polsce. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Kompozytor, aranżer, inżynier dźwięku. Wykładowca Klasy Skrzypiec w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Michał Gaweł to gitarzysta elektryczny i akustyczny od lat związany z krakowską branżą artystyczną. Jogo zainteresowania rozciągają się od brzmień jazz i smooth, przez blues, po rock klasyczny i progresywny. Realizuje się w wielu różnorodnych projektach jako event menager, wokalista i nauczyciel.

Impresariat Eventowy Jazzy, tel. +48 504 031 125, e-mail: jazzyimpresariat@gmail.com